Jak pracujemy

Pracownia Stolarska Kraft, to przede wszystkim wykwalifikowana kadra stolarzy, zespół o zmyśle konstruktorskim, niezastąpiony w organizacji zleceń i obsłudze naszych klientów oraz właściciele – rodzeństwo, które już w trzecim pokoleniu zawiaduje rodzinną stolarnią.

Rozwijamy się, dostosowujemy warsztat pracy do aktualnych potrzeb.

Naszym atutem jest długoletnia tradycja, przekazywane z pokolenia na pokolenie metod obróbki drewna, jak również nieustanny rozwój i podążanie za nowoczesnymi technologiami usprawniającymi proces obróbki elementów meblarskich.

Kompleksowa obsługa projektu.

W ramach współpracy z pracownią projektową Bucka Design oraz wieloma podwykonawcami akcesoriów meblowych, oferujemy pełną obsługę od projektu do realizacji.

Projektujemy, doradzimy, realizujemy!

Pracownia Stolarska Kraft posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu, produkcji oraz montażu. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania i materiały najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane i odpowiednio przygotowane.

Wiedza w połączeniu z kreatywnością naszej wykwalifikowanej kadry, pozwala nam realizować wyjątkowe projekty. W tym miejscu odsyłamy do galerii realizacji, gdzie starannie udokumentowaliśmy najważniejsze dla nas projekty.

Nasi specjaliści

Wnuk i syn stolarza, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. współwłaściciel firmy, wielki pasjonat stolarstwa i pracy z drewnem. Realista i twardo stąpający po ziemi praktyk. Prywatnie mąż, ojciec i piłkarz.

Sławomir Bucki

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wydziału Form Przemysłowych. Już od swojej pracy dyplomowej zajmuje się projektowaniem mebli. Współwłaścicielka pracowni stolarskiej i właścicielka pracowni projektowej Kraft. Zajmuje się w firmie wizją i kreacją artystyczną. 

Izabela Bucka-Szczepańska

Absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W firmie czuwa nad sprawną organizacją produkcji oraz prawidłowym funkcjonowaniu sekretariatu. Prywatnie perfekcjonistka oraz zapalona podróżniczka.

Jadwiga Paliwoda

pracownia stolarska meble praca
pracownia stolarska meble praca
pracownia stolarska meble praca
pracownia stolarska meble praca
pracownia stolarska meble praca
error: kraft.net.pl